Pękające wzory na paznokciach (pękający manicure)

Internet to narzędzie, które pozwala zapoznawać się z nowościami praktycznie od razu po pojawieniu się na rynku. Kobiety je kochają, a jedną z nich są pękające wzory na paznokciach, które zawładnęły szybko naszymi sercami.

Przy pomocy lakierów pękających możemy stworzyć na swoich paznokciach niesamowite wzorki. Kształtem przypominają wielobarwne graffiti i w rezultacie paznokcie wyglądają niczym po wizycie u stylistki paznokci. Sposób stylizacji paznokci jest nazywany crack manicure lub graffiti. Kolorowe, połamane wzorki podbiła serca nastolatek i kobiet starszych.

Warto pamiętać, że ten rodzaj wzorków jest niezwykle widoczny, a więc nie  będzie pasować na wszystkie okazje. Idealnym środowiskiem są  letnie, wakacyjne klimaty, gdy bez ograniczeń możemy skusić się na połączenie kolorów oraz wzorów.

Wykonanie pękających wzorków na paznokciach jest bardzo proste i każda kobieta z pewnością wykona je samodzielnie w domu. Aby je wykonać, niezbędny będzie zwykły lakier do paznokci, który będzie stanowił bazę i będzie widoczny spod pęknięć, lakier pękający, baza, lakier bezbarwny oraz podstawowe narzędzia do manicure.

Przy wyborze lakieru pękającego warto zastanowić się nad jego kolorem i dobrać go w taki sposób , aby idealnie komponował się z kolorem bazowym. Warto pamiętać, że nie wszystkie barwy dobrze ze sobą współgrają. Najlepiej, jako bazy używać kolorów neutralnych lub też jaśniejszych odcieni lakieru pękającego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *