Manicure Japoński – sposób na regenerację paznokci

Japoński manicure to zabieg, który opiera się o wcieranie w paznokcie pasty zawierającej witaminy i minerały oraz naniesieniu na nią warstwy specjalnego pudru. Celem zabiegu jest odżywienie, regeneracja oraz wzmocnienie łamliwych i rozdwajających się paznokci. Manicure japoński opiera się na naturalnych składnikach – pyłek pszczeli, witamina A i E, krzemionka z Morza Japońskiego. Jest to sposób pielęgnacji paznokci stosowany przez Japonki od blisko 400 lat.

Na czym polega manicure japoński?

Na początku trzeba zmatowić płytkę pilniczkiem, dzięki temu zostaną odsłonięte kanaliki prowadzące w jej głąb, dzięki temu wmasowywana odżywcza zielona pasta doskonale w nie wniknie. Aby jednak ja zatrzymać, należy nanieść i wmasować specjalny puder, który dodatkowo nabłyszcza paznokcie. Istotą całego zabiegu jest wcieranie pasty i pudru, które powinno być wykonywane w jednym kierunku polerką z naturalnej skóry jelenia.

Jedna myśl na temat “Manicure Japoński – sposób na regenerację paznokci

  1. Fantastyczny blog! Bardzo podoba mi się cały layout oraz funkcjonalność – wszystko jest mega czytelne, proste i przyjemne w odbiorze. Teksty merytoryczne – fajnie się to po prostu czyta. Powodzenia, bo zapowiada się naprawdę MEGA!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *