Jak wykonać manicure hybrydowy?

Ostatnimi czasy manicure hybrydowy cieszy się ogromną popularnością. To nowość, która stale podbija serca miłośniczek pięknych paznokci. Jego sekret tkwi w prostocie – paznokcie pomalowane lakierem hybrydowym są trwałe, a jednocześnie wyglądają bardzo naturalnie. Jedynym ich minusem, jest brak możliwości przedłużania paznokci. To metoda polegająca na malowaniu naturalnej płytki, z kolei długość pozostaje bez zmian. Jednak cenną zaletą jest możliwość wykonanie manicure samodzielnie w domu. Jak więc wykonać manicure hybrydowy?

Niezbędnym czynnikiem jest lampa do utwardzania – lampa UV lub LED. Bez problemu znajdziemy ją na wirtualnych półkach aukcji internetowych i hipermarketów oraz sklepów przeznaczonych do stylistek paznokci. Lampa będzie przydatna do innych metod ozdabiania paznokci, zatem warto rozważyć jej zakup. Do wykonania manicure hybrydowego, nie możemy zapomnieć o zestawie do manicure, który powinien zawierać podstawowe narzędzia: pilniki, polerki, patyczki, gąbki etc. Niezwykle ważna rzeczą jest zakup lakieru hybrydowego i bazy pod lakier.

2 myśli na temat “Jak wykonać manicure hybrydowy?

  1. tytuł: „Jak wykonać manicure hybrydowy?” natomiast w tekscie ani słowa co i jak, ile czasu utwardzamy, kolejność nakładania poszczególnych warstw… poza tym, że należy posiadać lampę uv lub led…. masakra ;/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *